Націоналістичні середовища заявили, що ліва ідея зараз бореться з українською державністю

Українські націоналісти, майданівці та добровольці пройшли репресії режиму Януковича, бої Революції та війну на Донбасі для захисту інтересів української нації.

Залишки неефективної пострадянської держави ледве починають замінювати нові інститути. Це перші кроки. Часто з помилками. Яскравим вираженням нової державності є українська армія. Ще в багатьох моментах недосконала, але вже абсолютно інша. Збройні сили та добровольчі підрозділи, що завдяки підтримці всього народу, утримали фронт.

Попри зменшення військової загрози, тривога не зникає, бо країна досі у скруті. Повільні реформи. Могутні олігархічні сили. Корупція у вищих ешелонах влади. Все це викликає розпач у пересічного українця. На цих розчаруваннях намагаються зіграти деструктивні сили. Раніше відверто сепарські, а сьогодні і комуністичні, ліворадикальні та анархістські зграї об’єднуються для розповсюдження згубних ідей «боротьби з хунтою» та «капіталістичною державністю».

Усі бачили наслідки, коли на Донбасі розпалили війну з обіцянкою «донбаського раю без української держави». Тепер ліваками розповсюджуються обіцянки побороти все і всіх, як тільки буде знищено українську державу.
Ті, хто вчора брали гроші у російських політтехнологів, хто нещодавно закликали бойкотувати мобілізацію, мерзота, що скоювала напади на українських націоналістів, сьогодні виходить на «первомай трудящих» та «марш Махна» під лемент «боротьби з хунтою».

Це ліворадикальні, деструктивні та анархічні рухи:
«Автономний опір» (Львів)
«Революционное действие» (Білорусь, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя)
«Чорний комітет» (Київ, Вінниця)
«Новий вогонь» (Київ)
«Черная радуга» (Київ)
«Чорний світанок» (Львів)
«Чорний стяг» (Львів, Мукачево)
«Чорноморська вольниця» (Одеса).

Ми не допустимо повторення сценарію розрухи, як на Донбасі, у мирних містах вільної України. Досить з нас, що тил досі горить боротьбою з сепарами та любителями «русского міра».
Ми, українські патріоти, майданівці та ветерани закликаємо усіх до знищення деструктивних ліворадикальних та анархо-комуністичних угрупувань.

На даний момент до заяви долучились:
«Правий сектор»
«С14»
«Традиція і порядок»
Націоналістичний рух «Карпатська Січ»
ВО «Тризуб» ім. С.Бандери

BanderaFutbol

Опубліковано Пряма мова.