Медведчука може ліквідувати Путін задля дискредитації України

Цього тижня активно обговорюються перемовини з Росією щодо обміну полоненими. В цьому контексті знову «вилізла з нори» постать Медведчука, і не лише в світлі переговорів з даного обміну. Проросійський нардеп Василь Німченко звинуватив народного депутата, члена Проводу ГО «Вільні Люди» Сергія Висоцького в підготовці замаху на кума Володимира Путіна Віктора Медведчука. В зв’язку з цим УІС звернулася за коментарем до заступника голови Проводу ГО «Вільні Люди» Сергія Кузана, зокрема, поцікавилася, чи можливий варіант того, що Путін готовий принести Медведчука «в жертву», тобто, ліквідувати задля зриву переговорів, політичної дестабілізації в Україні та дискредитації нашої держави на міжнародній арені.

kuzan7

«Перш за все, коли ми говоримо про перемовини з Путіним, нам треба розуміти, що ми маємо справу з ФСБ-шником, який заради приходу і утримання влади підриває будинки з цивільним населенням, вбиває незгодних по всьому світу. Окрім того, щоб покарати чи замести сліди, за його вказівкою знищують перших осіб в спецслужбах чи військовому командуванні (серія “дивних” самогубств за півроку). Тому в мене немає жодних сумнівів, що як тільки Медведчук стане або не потрібним, або вплив Путіна в Україні ослабне (а Медведчук може бути головним свідком і обвинувачуваним у підривній діяльності Росії на території України), куму Путіна варто хвилюватись за своє життя», – каже Сергій Кузан.

«Давайте поцікавимось долею екіпажу БУКа, що збив малайзійський Боїнг. Так от Медведчук – це БУК для держави Україна особисто від Путіна. Це живий (поки що) доказ і уособлення підривної діяльності адміністрації Президента Росії проти України. Інша річ – в техніці. Путін не може відкрито прибрати політика рівня Медведчука, адже для інших агентів “руского міра” це буде сигналом якнайшвидше тікати від “московського ведмедя”. Тому можливі різні сценарії усунення: від ліквідації “хунтою” до “самогубства”. Але суті це не міняє», – наголошує Кузан.

Також наголосимо на ще одній вельми цікавій обставині: днями поліція затримала двох чоловіків із Закарпаття, які в своїй машині перевозили вибухівку. Обидвох повязують з нардепом Михайлом Ланьом, людиною, близькою саме до Віктора Медведчука. Що ще важливо: затримані напередодні вешталися наметовим містечком під Верховною Радою, щоправда, охорона містечка їх звідти випровадила, оскільки виглядали чоловіки дуже підозріло. В цей же час Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД ще два тижні тому писав, що задля дестабілізації ситуації російська сторона може організувати вибух саме в наметовому містечку. Схоже, закиди Медведчуку в організації підривної діяльності проти України є небезпідставними, і що Медведчук в тому чи іншому амплуа буде фігурувати в подіях, пов’язаних із диверсіями РФ проти Україні.

УІС

Опубліковано Пряма мова.