Лакмусові папірці для Зеленського

levus

Сьогодні цікавий день. Показовий. Бачу, що частина патріотичної публіки уже пороздавла завеликі аванси Зе за дійсно сміливі кроки по санкціям реваншистам.

Однак є питання, які чітко показують нам з ким є Зеленський. Сьогодні розглядаються три таких питання:

суд над Сергій Стерненко

скасування підозри Татарову

та голосування в Київраді щодо виділення землі російському проекту меморіалізації Бабиного Яру.

Як можна вважати державницьким курс при якому можуть на замовлення реваншистів кидають за ґрати патріота чи надають сприяння пропагандистському українофобському проекту? Як може проукраїнський Президент терпіти в своєму офісі подільника Захарченка та адвоката Портнова? Відмазувати його щосили за допомогою ОГПУ?
Отже, сьогодні боремось за #ВолюСтерненко та проти російського проекту в Бабиному Яру та та пильно стежимо, як вчинити Зеленський сьогодні. Важелі в нього є: ОГПУ в його руках, а в Київраді у нього фракція.
153202850_245378967081062_4911953548208474289_o
Є ще ціла купа таких питань де не треба йти на екстраординарні кроки, як от санкції, щоб довести свою державницьку позицію.
Ось важливі:
1.Звільнити Ріфа з-за ґрат.
2.Звільнити Татарова, Єрмака, Демченко, Шкарлета з державних органів влади.
3. Припинити легітимізацію “ЛДНР” на засіданнях ТКГ та співпрацю тандему “Єрмак-Козак”.
4. Припинити тиск на антикорупційну інфраструктуру. Відкликати законопроект уряду щодо НАБУ. Посадити суддю Вовка.
Тиснемо далі.
Громадянське суспільство, а не Байден є головними рушієм зміни курсу в державі. Це ми два роки протидіяли курсу на капітуляцію і поламали всі плани на зближення з Росією. І нехай мотивом Зеленського є електоральна логіка. Це тільки є свідченням правильності наших дій. Адже він тепер чітко усвідомлює, що для того щоб досидіти свою каденцію він має рахуватися з патріотичних середовищем.
Дотискаємо!

 

Опубліковано Пряма мова.