“Інтеграційний комітет Донбас-РФ” – реакція влади має бути жорсткою та миттєвою

levusVRU“Інтеграційна” конференція ватажків “Л/ДНР” з окупаційною владою Криму та чиновниками РФ – грубе порушення Мінських домовленостей та пряме посягання на український суверенітет та цілісність. Росія на офіційному рівні все більше демонструє свою підтримку терористам. Реакція на офіційний прийом Плотницького та Захарченка в в окупованому Криму має бути миттєвою. #МЗС має викликати посла РФ й вручити ноту протесту, розпочати процес розриву дипвідносин з агресором, #ГПУ – відкрити кримінальне провадження проти відповідальних росчиновників.

Окрім того, треба провести окрему зустріч з закордонними послами в якій однозначно попередити, що візити іноземних політиків на окуповані території є злочином, посяганням на наш суверенітет і цілісність, за який неодмінно доведеться відповідати. Для посилення сигналу треба заборонити в’їзд в Україну політикам, які легітимізують дії РФ, а проти найбільш активних відкрити кримінальні справи й розпочати процедуру заочного засудження.

Українська влада має скликати міжнародну конференцію присвячену зриву Росією Мінських угод та пошуку нового дипломатичного формату, який має базуватись на Будапештському меморандумі.

Чим жорсткішими і послідовними будуть кроки влади у протидії агресору, тим більше консолідується все українське суспільство.

Опубліковано Пряма мова.