Хто озвучує російські мрії щодо України

boyko-putin

Вчора лідер Окупаційного блоку Ю.Бойко знову озвучив ключову російську мрію – прямі переговори Києва з російськими маріонетками в Л/ДНР. Москва не залишає спроби подати власну агресію проти України як внутрішньо український громадянський конфлікт. Для цього використовують не лише масштабні ресурси на пропаганду, а й «своїх» політиків на Заході та відвертих агентів в Україні. До останніх, без сумніву, належить Ю.Бойко – відвертий провідник реваншу в Україні.

Мета РФ проста і очевидна – перевести україно-російську війну у конфлікт на Донбасі як внутрішньо політичну справу України, після цього позбутись санкцій США та ЄС та виставити себе в ролі миротворця. Активізація цих зусиль останнім часом є свідченням того, що існуючий стан справ РФ не тільки не влаштовує, а й завдає політичних та економічних втрат. Мета Бойка та йому подібних також проста та очевидна – слухняно виконувати вказівки із РФ, намагатись заробити електоральних балів на «політиці миру», а насправді капітуляції, сподіватись на участь окупованих територій у виборах, що мало б дати їм більше голосів, а отже і впливу в Україні.

Але дурень думкою багатіє. Прямих переговорів із Л/ДНР не буде – з керівниками російських окупаційних адміністрацій розмовлятимуть лише ГПУ, СБУ за допомоги та сприяння ЗСУ. З Москвою сьогодні також немає про що говорити – вони не готові до предметної розмови про деокупацію Криму та Донбасу і суму репарацій за завданні збитки. Коли будуть готові – тоді і поговоримо. Реванш – не пройде!

vilni

Опубліковано Пряма мова.