Чому акції партії Шарія – це політичне мародерство

kvu

Вчора проросійський блогер А.Шарій поширив відеоблог із критикою Комітету виборців України. У своєму блозі він спростовував інформацію КВУ про спекуляції політиків, у тому числі й А.Шарія, на темі коронавірусу. Зазначений блог мав істеричну тональність із постійним вживанням нецензурної лексики.

Враховуючи широке поширення цього відеоматаріалу, вважаємо за необхідне додатково пояснити нашу оцінку дій «Партії Шарія».

Комітет виборців підтверджує, що вважає останні акції, проведені «Партією Шарія» у низці регіонів України є спекуляцією на темі коронавірусу і банальним політичним мародерством.

Під час акцій із поширення інформаційних листівок на тему захисту від коронавірусу ця політична сила активно використовує агітаційні намети із символікою партії, партійні прапори, агітаційні жилети. Чисельність акцій та масштаби використання партійної символіки подібні до типової агітаційною кампанією партій у виборчий період.

Фактично «Партія Шарія» проводить масштабну рекламну кампанію із залученням значних фінансових, матеріальних та людських ресурсів, а поширювані нею інформаційні матеріали є лише незначною складовою цієї кампанії. Про масштаби використання партійної символіки можуть свідчити також низка фото та відеоматеріалів, поширених цією політичною силою.

З приємністю відзначаємо, що цинічна кампанія «Партії Шарія» є лише незначним винятком із правил. Низка політиків та політичних партій проводять масштабні кампанії по інформуванню громадян, допомозі малозабезпеченим, закупівлі медикаментів тощо без використання партійної символіки та висвітлення у ЗМІ.

Олексій Кошель

Опубліковано Пряма мова.