Брати рекламні гроші за промоцію російської пропаганди в Австралії абсолютно неприйнятно

romaniw8

У той час, коли Австралія та міжнародне співтовариство приєдналися до засудження захоплення українських військовослужбовців та їх кораблів і підтвердили світову підтримку суверенітету та цілісності України, неприпустимо, щоб австралійська газета мала платну рекламу з боку Росії, у якій би захищала те, що в даний час обговорюється, як військові злочини. (Канберра Таймс 21 грудня 2018 р. – “Промоційне”)

RUSSIAN

Ця російська реклама знущається з міжнародних висновків про те, що це російська ракета знищила літак рейсу MH17 Malaysia Airlines, в результаті чого було вбито 298 невинних душ, у тому числі 38 австралійців. Протягом останніх днів Нідерланди вимагали від Росії взяти на себе відповідальність і виплатити компенсацію. Тепер Нідерланди розглядають питання про позов Росії до міжнародного суду після глухої мовчанки Кремля щодо відповідальності. Австралія додала свою підтримку.

У листі від 4 грудня 2018 р. Міністр закордонних справ Австралії Маріс Пейн підтвердила стійку підтримку України Австралією та “жорсткі санкції щодо загроз проти її суверенітету та територіальної цілісності”.
“Австралія прагне працювати зі своїми партнерами, щоб протистояти російській поведінці, коли вона руйнує глобальну безпеку”, – ствердила вона.

Україна розпочала судовий процес проти Росії в міжнародних судах в Гаазі, звинувачуючи росіян у тероризмі, а по-друге, про порушення прав людини у зв’язку з анексією Криму Росією.

Для австралійської газети прийняти плату за російську пропаганду, що захищає міжнародно-засуджені потенційні військові злочини, є неприйнятним.

Стефан Романів, кавалер Ордену Австралії,
Віце-президент Світового Конґресу Українців,
Голова Союзу Українських Організацій Австралії

Опубліковано Головне, Пряма мова.