Бандерівська ОУН вчергове відмежувалася від самозваного “командира ОУН”

image001

Засуджуємо самовільне використання і присвоєння назви «ОУН»

У зв’язку з затриманням у Києві органами правопорядку громадського діяча Миколи Коханівського внаслідок конфлікту із застосуванням зброї, до керівництва Організації Українських Націоналістів (бандерівців) почали надходити звернення від журналістів з проханнями прокоментувати ситуацію, оскільки в багатьох засобах масової інформації знову проходить інформація, що «заарештовано лідера ОУН».

Насамперед в черговий раз наголошуємо, що Микола Коханівський ніколи не належав і не належить до ОУН (б), як і до структур створених, ініційованих чи підтримуваних нею. Не належить він і до громадської організації ОУН, яку очолює Богдан Червак.

Ми засуджуємо самовільне використання і присвоєння назви «ОУН» та її символіки, що вже віддавна має місце, чому є багато прикладів. Вважаємо подібні дії спробами паразитування на історичному минулому та спадщині ОУН, що призводить до її дискредитації та введення в оману суспільства.

Оцінку ситуації, винних в конфлікті та міру покарання мають визначити слідчі дії та об’єктивне судове рішення.

ОУН (б), керуючись здоровим глуздом, історичним досвідом, націоналістичним світоглядом та аналізом сучасного стану рішуче засуджує провокування внутрішньо-українських конфліктів, сіяння розбрату і хаосу та розпалювання суспільного протистояння.

Стефан Романів, Голова ОУН (б)

Опубліковано Головне, Пряма мова.