Виставка досягнень молодих учених в авіаційній та ракетно-космічній галузі імені Леоніда Каденюка

244646322_4405146786236723_1481069569249350930_n

7 жовтня в Києві пройшла Виставка досягнень молодих учених в авіаційній та ракетно-космічній галузі імені Леоніда Каденюка.
Захід було організовано Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України до Всесвітнього тижня космосу.
У приміщенні Навчального ангару Національного авіаційного університету розгорнулася експозиція, на якій були представлені розробки та досягнення молодих учених закладів вищої освіти, стратегічних державних підприємств України в авіаційній та ракетно-космічній галузі, інститутів громадянського суспільства.
В урочистій церемонії відкриття виставки взяли участь заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов, радник Голови ДКА Едуард Кузнєцов, Голова правління УМАКО «Сузір’я» Олег Петров, проректор з наукової роботи НАУ Євген Романенко, заступник Голови Державної авіаційної служби України Ігор Зелінський, начальник відділення з комунікацій КБ «Південне» Сергій Полуян та голова Ради молодих учених при МОН України Олеся Ващук.
Конструкторське бюро «Південне» на своєму стенді продемонструвало моделі ракет-носіїв «Циклон-4M» та «Антарес», габаритно-динамічний макет космічного апарата YuzhSat, макет космічного апарата на базі технології CubeSat та транспортно-пусковий контейнер для нього, кріогенний паливний бак, інженерний прототип композитного поворотного кулака, а також майданчик для віртуальної прогулянки Місячною промислово-дослідною базою розробки КБ «Південне».
Приємно, що наші розробки викликали жвавий інтерес та купу запитань у молоді. Це тішить і дає надію на велике майбутнє України!

 

Опубліковано Економіка.