В Україні вироблятимуть швейцарські сонячні панелі

solar

В Україні планують розпочати виробництво сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy», яка передбачає інтеграцію панелей у дахове покриття. Таким чином панелі мають 2 функції: виробництво електроенергії та термоізоляція будинку.

Про можливість виготовлення таких сонячних панелей повідомляє агентство Держенергоефективності за результатами зустрічі голови відомства Сергія Савчука із засновником та генеральним директором швейцарської компанії-стартапу «Designergy» Даніелем Лепорі.

Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує такі переваги: забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

За результатами зустрічі сторони домовилися опрацювати фінансову модель виробництва в Україні сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy» та надалі розвивати співпрацю у цьому напрямі.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Економіка.