В Естонії масово реєструють бізнес з України

tallinn2

Українці посідають третє місце за кількістю отриманих карт е-резидента в Естонії. На сьогодні в департаменті поліції і прикордонної охорони цієї країни знаходиться понад 1600 заяв з проханням про е-резидентство від громадян України.

Саме українці знаходяться на першому місці за кількістю зареєстрованих юридичних осіб в Естонії — вже 314 українських компаній за допомогою карти е-резидента змінили прописку на естонську.При цьому, Естонія не є податковим раєм і не конкурує з офшорами.

“Бізнес, який прийшов до Естонії з України, прагне не оптимізувати податки, а працювати і розвиватися в умовах стабільності і підтримки з боку держави”, – вважає юрист Віталій Галицьких.

“Естонію називають “адміністративним офшором”, оскільки 99% всіх державних послуг в країні можна отримати онлайн. Кожен житель Естонії має ID-карту, яка використовується для віддаленої ідентифікації та як засіб електронного цифрового підпису”, – йдеться в статті.

Використання електронних державних послуг призвело до того, що в установах зникли черги, а всі процеси здійснюються в автоматичному режимі.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Економіка.