Успішний старт українського одягу на kickstarter (відео)

ukrtrans

За останні два роки команда AGE з Одеси запустила чотири успішні кампанії на Kickstarter і зібрала загалом майже $300 000. П’ятим проектом одеситів стала друга версія сукні-трансформера Omnia, на яку команда планувала зібрати від $3 000.

Всього за кілька годин мета була досягнута. На момент підготовки матеріалу команда зібрала понад $7 000. Перша модель сукні зібрала в 10 разів більше необхідної суми минулого літа.

Нова Omnia 2Go складається з двох частин: двостороннього верху і довгої спідниці, в поділ якої вшита стягуюча шнурівка. Така конструкція, як стверджують творці, дозволяє скомбінувати більше 20 різних образів.

На відміну від попередньої версії, яка була розрахована на міжсезоння, оновлена ​​модель річна і зшита з бавовни, поліестеру і еластину. Вона доступна в чотирьох кольорах: бежевому, чорному, жовтому і білому.

omnia

Ціна Omnia 2Go на Kickstarter стартує з $39, що на 56% нижче майбутньої ритейл-ціни – $89.

Команда вже вдруге виводить на Kickstarter оновлені версії продуктів і більша частина їхніх бекерів – нові покупці. Близько 20% тих, хто вже випробував першу версію, повертаються за її “реінкарнацією”.

Нову Omnia 2Go почнуть доставляти бекерам з 25 липня – через два місяці після завершення кампанії.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Економіка.