Українці запустили новий успішний бізнес у Нью-Йорку

NY

Для багатьох людей побувати в Нью-Йорку – справжня мрія. Прогулятися Мангеттеном, зайти в Центральний парк і відчути себе брокером на Волл-стріт. Для туриста, який приїхав на декілька днів, проблеми із житлом не виникне. Але що робити, якщо потрібно зупинитись у “Великому яблуці”, скажімо, на 5 місяців.

Ось тут починаються проблеми. Житло на такий короткий термін ніхто не здасть. Орендувати можна лише на рік, та й при цьому слід показати кредитну історію, податковий номер та інші документи. Процедура складна навіть для американців, не кажучи вже про туристів.

Четверо українців і самі неодноразово зіштовхувалися з проблемою, тож вирішили полегшити іншим іноземцям життя і заодно заснувати власну справу. Для цього взяли юридичні клопоти на себе і винайняли три просторі квартири. Дві – у районі Брукліна, а одну – на Волл-стріт. Над усіма попрацювали дизайнери, а хлопці подбали, аби в їхніх гостей було все необхідне – найкращі меблі, техніка та інтернет.

Коштує проживання у Бруклінській “комуналці” від 900 до 1600 доларів, залежно він обраної кімнати. На Волл-стріт така ціна вже буде за один тиждень.

Квартири пустували недовго. Їх заповнили відвідувачі з найрізноманітніших куточків світу. І справа не тільки в тому, що не потрібно вирішувати побутових моментів. Головне, що тут ти не будеш самотнім. Довкола такі ж відчайдухи, які приїхали у Нью-Йорк за мрією.

Зараз українці планують збудувати мережу ковілінгів не тільки у США, а й у фінансових столицях світу. І навіть виношують ідею членства у спільноті. Купуєте абонемент, скажімо, на рік і обираєте, де будете мешкати. Наприклад, восени у Нью-Йорку, а взимку у Маямі. Переговори з власниками нерухомості уже тривають.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Економіка.