Український килимний бізнес із експортом в Швецію

Vandra Rugs – це українсько-шведська компанія, що виробляє ексклюзивні килими. Вони прикрашають оселі впливових бізнесменів та політиків. Принцеса Швеції Вікторія настільки ними зачарована, що придбавши кілька килимів, надіслала ткалям лист із подякою.

1100827_5847106Співвласниця бренду Vandra Rugs​ Лариса Боден

Лариса поділилась цією проблемою серед своїх знайомих шведок, так виникла ідея відродити скандинавське ткацтво, але вже посеред степової України.

1100827_5847049Килими Vandra Rugs прикрашають оселі заможних людей зі всього світу

У село завезли старі верстати, запросили зі Стокгольма знаних ткаль, які місяць навчали українок усім тонкощам плетення килимів. Відтоді минуло 12 років, і тепер ткані вироби можна зустріти на сторінках найвпливовіших журналів із дизайну та архітектури.

Screenshot at 2019-01-27 18-02-20

Коштують вони чимало – кілька тисяч євро, але кожен з них є ексклюзивним витвором. Клієнтам пропонують широкий вибір відтінків, наприклад, білого – 15, чорного – 5. Матеріали купують зазвичай за кордоном, але для карпатської колекції – беруть шерсть з овець, які пасуться посеред наших гір.

Screenshot at 2019-01-27 18-03-52

Ескізи для килимів зазвичай створюють імениті дизайнери, наприклад Амі Катц, яка свого часу викладала у Королівському інституті технології, або Ларс Нільсон, який встиг попрацювати з домами Крістіан Лакруа, Ральф Лорен та Крістіан Діор. Часом клієнти просять реалізувати власні ідеї.

Джерело: ukrainianpeople.us

Опубліковано Економіка.