Українські виробники меблів отримали нагороду на головній меблевій виставці Канади

Ренесанс-2

Українська меблевий стенд Meblica за дизайном Sergey Makhno Architects отримав нагороду “Найкращий новий учасник” в межах Canadian Furniture Show – головної меблевої виставки Канади.

Про це повідомляє прес-служба Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестиції (CUTIS).

Журі відомих професіоналів галузі нагородило український стенд за “створення відчутного, виразного та оформленого простору, який значно випереджає інших нових учасників виставки”.

До українського стенда увійшли меблі українських компаній: Cube44 (меблі для вітальні та офісу), ADK (меблі для вітальні та спальні), Aqua Rodos (меблі для ванної кімнати), Merx (кухні, меблі для вітальні та спальні), Instyle (кухонні меблі), Stalkon (офісні меблі), Blest (меблі для вітальні та спальні), Snite (дитячі меблі), Kulik System (офісні меблі) та Ренесанс (дитячі меблі).

За словами дизайнерів Sergey Makhno Architects, кондомініуми будуть виконані в стилі «зваженої еклектики».

«Тут кожен предмет має свій характер і свою історію. Але разом з тим – простір цілісний і гармонійний. Цього і намагались досягти – щоб кожен стілець залишався в головній ролі, але не «конфліктував» із сусідом. Щоб було затишно і хотілось лишитись», – відзначив засновник дизайн-студії Сергій Махно.

Українські виробники виходять на канадський ринок під спільним брендом Meblica.

Учасники стенду були відібрані канадськими експертами у відповідності до смаків північноамериканських споживачів та потенціалу їх виходу на канадський ринок.

Місія меблевиків з України на виставку відбулася в межах програми підтримки українського експорту до Канади U CAN Export, ініційованої проектом CUTIS та Канадсько-українською торговою палатою за сприяння Уряду Канади.

«Меблі – один з пріоритетних секторів українського експорту до Канади. Після набуття чинності Угоди про вільну торгівлю ввізні мита на українські меблі були скасовані, а процес експорту – значно спрощений. Це дає українським виробникам значну конкурентну перевагу на ринку Канади», – відзначив директор проекту CUTIS Пол Дарбі.

За його словами, учасники Сanadian Furniture Show отримали можливість продемонструвати канадським партнерам високу якість українських меблів та налагодити первинні контакти з імпортерами за океаном.

 

Опубліковано Економіка.