У Львові зустрінуться українські та польські підприємці, які обговорять майбутні бізнес-проекти

Бізнес-конференція

27-28 квітня 2017 року у Львові відбудеться третя едиція Польсько- Української бізнес-конференції. У рамках заходу підприємці України та Польщі обговорять можливості для співпраці та налагодження бізнес-відносин і подальшої співпраці. До участі в заході також запрошено й учасників АТО.

Головною метою заходу є звіт практикуючих підприємців про найбільш важливі для бізнесу зміни в законодавстві 2017 року, а також ті, які заплановані на 2018 рік в Україні та Польщі. На Конференції будуть представлені нові тенденції в галузі торгівлі між Україною та Європейським Союзом. Також під час цієї міжнародної зустрічі буде обговорено про прискорення економічного розвитку в Україні на засадах та принципах євроінтеграційних процесів, а також сприяння міжнародному співробітництву завдяки створенню умов продуктивного обміну досвідом між підприємцями обох країн. 

Організатори заходу також передбачили можливість участі в заході і для учасників АТО, яким також буде важливий досвід налагодження співпраці із польськими партнерами.

Серед спікерів – практикуючі підприємці, які на щодень успішно ведуть свій бізнес. Зокрема: Ян Залубський – презес Zet Transport (транспорт та логістика), Томаш Домбровський – презес KDS (мережа друкарень), Богдан Малахівський – презес T-Projekt (технологічне обладнання для готелів та ресторанів), Піотр Алейскі – головний директор SAT Albatros (морська та повітряна логістика), Заплановано близько 200 учасників. Для бажаючих передбачена виставкова частина. Виклади супроводжуватимуться синхронним перекладом. Реєстрація можлива на сайті: http://bit.ly/2lRlpuS

Локація: «Гранд Холл» готелю «Соната» (м. Львів, вул. Морозна, 14)

Години проведення: 27.04 – 17:00-23:00, 28.04 – 09:30-16:00

Організатор: Rodemna advertising online Контакти: +38 (067)18 100 28, +48 512 777 605, e-mail: konferencja@rodemna.com

Опубліковано Економіка.