Тепер вертикальний: компанія Самсунг шокувала прихильників новим телевізором

Компанія Самсунг вкотре здивувала своїх прихильників інноваційним рішенням – цього разу вона анонсувала телевізор вертикального типу, орієнтований, перш за все, на користувачів Instagram та інших соціальних мереж для обміну фото та відео.

Вертикальний формат відеороликів свого часу став справжнім «головним болем» для виробників телевізорів. Корейська корпорація Samsung вирішила не боротися з актуальним трендом, а шукати шляхи розв’язання проблеми трансляції вертикальних відео на екрані ТБ. І, схоже, їй це вдалося – 29 квітня відбулася презентація першого у світі вертикального телевізора.

Представники корпорації називають новинку телевізором для покоління Y (мілленіалів, тобто людей, які народилися після 1981 року) і стверджують, що вона точно сподобається справжнім гікам. До речі, на сайті Шонада представлені телевізори від популярних брендів, які точно сподобаються поціновувачам якісної техніки з актуальними можливостями.

Що відомо про новий вертикальний телевізор від корейського гіганта

  1. Ніби велетенський смартфон. Через незвичайний форм-фактор та нетипову для телевізора орієнтацію екрана, новинка справді нагадує гігантський мобільний телефон з діагоналлю дисплея цілих 43 дюйми. Великий QLED-екран дозволяє без перешкод насолоджуватися високою якістю та чіткими деталями «інстаграмних» відеороликів.
  2. Швидкість конекту зі смартфонами. В телевізор вбудований модуль NFC, який дозволяє за лічені секунди підключати до нього інші гаджети без використання зайвих дротів. Тобто, щоб переглянути на екрані телевізора контент, відзнятий за допомогою смартфона чи збережений в його пам’яті, не потрібно використовувати адаптери чи спеціальні кабелі.
  3. Оперативний доступ до мультимедіа. Для прискорення доступу до мультимедійних файлів новинка має спеціальний голосовий помічник Bixby. Лише кілька простих команд достатньо для того, щоб знайти необхідне відео чи фото.
  4. Поворотний екран та висока якість звучання. Дисплей нового телевізора підходить не лише для трансляції вертикальних відеороликів та фото. За потреби його можна повертати під прямим кутом для перегляду традиційного «горизонтального» контенту. Новинка збагачена акустичною системою формату 4.1, яка гарантує дивовижну якість звукового супроводу.
  5. Вартість понад 1600 доларів. Швидше за все, коштувати оригінальний телевізор прихильникам продукції Самсунг буде приблизно в 1600 доларів. Точна вартість моделі Samsung Sero у Європі наразі невідома.

Про дату появи вертикального телевізора у продажу говорити поки що зарано – інформацією про орієнтовні строки появи новинки на полицях магазинів представники компанії Самсунг із громадськістю не поділилися.Компанія Самсунг вкотре здивувала своїх прихильників інноваційним рішенням – цього разу вона анонсувала телевізор вертикального типу, орієнтований, перш за все, на користувачів Instagram та інших соціальних мереж для обміну фото та відео.

Опубліковано Економіка.