Польська фірма пропонує українських мігрантів «безкоштовно» і «по акції»

gremi2

Польське агентство посередництва «Gremi Personal» опублікувало оголошення в популярній у країні мережі професійних контактів LinkedIn, у якому працедавцям пропонувало «українських працівників із безкоштовним пробним періодом», при цьому «трьох працівників ПО АКЦІЇ».

Про справу написала польська фейсбук-спільнота «Polska w dużych dawkach», що так само описує клопоти працівників польського національного авіаперевізника «LOT», котрим управління фірми не дозволяє страйкувати і звільняє безпідставно з роботи.

44767726_1906497476132892_1776578999690985472_n

ПРОстір перевірив сторінку агентства — на ньому досі до кінця жовтня обіцяють спеціальну пропозицію для тих, хто шукає працівників «гуртом»: «Троє працівників безкоштовно, безкоштовний пробний період».

При цьому агентство рекламує себе як таке, що «дбає про власних працівників»: «Ми знаємо, що задоволений працівник — зосереджений, ефективний і лояльний», — пише агентство.

gremi

ПРОстір нагадує, що польський Кодекс праці у ст. 11 зобов’язує роботодавця, щоб той шанував гідність і добре ім’я працівника; а ст. 13 запевнює працівникові право до гідної зарплати за виконану роботу.

Це стосується рівною мірою як громадян Польщі, так і мігрантів, котрі у Польщі працюють.

Джерело: prostir.pl

Опубліковано Економіка.