Організація економічного співробітництва та розвитку орієнтується на допомогу Україні в процесі децентралізації

oecdОрганізація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) високо оцінює досягнення України на шляху розвитку спроможності місцевого самоврядування і вже розпочала ознайомчу роботу в Києві щодо аналізу процесів децентралізації та оцінки можливостей надання підтримки реформі.  Цей висновок можна зробити після зустрічі ОЕСР з презставниками Міністкрства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Дороте Аллен-Дюпре, старший проектний менеджер Департаменту регіонального розвитку ОЕСР, зазначила: «Це наша перша місія зі збирання фактів. Але ми вже можемо констатувати вражаючі досягнення, які зробила Україна за такий короткий час на шляху децентралізації. Муніципальна консолідація – один з найважчих процесів в усіх європейських країнах з політичної точки зору. І мало кому вдавалося впроваджувати ці процеси з таким успіхом».

Вона також повідомила, що перший захід, присвячений питанням децентралізації, ОЕСР планує провести в Києві вже наприкінці січня 2017 року.

Опубліковано Економіка.