Канадський проект презентував посібник з експорту до Канади

cutis

Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) презентував покроковий посібник з експорту до Канади для українських малих та середніх підприємств під назвою I CAN Export.
Посібник доступний до завантаження на сайті проекту.
icanexport
Публікація була розроблена в партнерстві з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Офісом з просування експорту.
«Посібник має на меті надати інформацію зрозумілою мовою для українських малих і середніх підприємств про те, як експортувати товари до Канади», – йдеться на сайті проекту.
Гайд складається з 10 глав та покриває питання споживчих уподобань канадців, порядку перетину кордону та вимог до документації, регуляторних обмежень на канадському ринку, можливостей перевезення через океан тощо.
Нагадаємо, що посібник був офіційно презентований 20 жовтня за участі Посла Канади України Романа Ващука та заступниці міністра економічного розвитку та торгівлі Наталії Микольської.
«Час переговорів та теоретизування минув, настав час практики вільної торгівлі», – відзначив Ващук.
«Канада – далекий за відстанню, але близький за можливостями ринок для українського бізнесу», – підкреслила Микольська.
Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою була підписана 11 липня 2016 року та набула чинності 1 серпня 2017 року.

Опубліковано Економіка.