Cім українських виробників солодощів підкорюватимуть SIAL – найбільшу харчову виставку Канади

cutis

З 2 по 4 травня українські виробники кондитерських виробів візьмуть участь у найбільшій інноваційній харчовій виставці Північної Америки – SIAL Canada International Food Show в Монреалі.

Місія українського бізнесу до Канади проходить за сприяння Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій та Канадсько-української торгової палати.

Серед понад 1000 учасників з 50 країн світу до виставки долучаться 7 відібраних українських виробників: Beverages Plus (солодощі EAT ME), CHOCOBOOM, Золоте Зерно, Favorito, Хлібодар, Бісквіт-Шоколад та LOL&POP.

В межах стенду Made in Ukraine виробники продемонструють канадським споживачам та партнерам найсмачніші вироби з нуги, праліне та карамелі, шоколадні вафлі, вишукані солодощі ручної роботи та здорові снеки, приготовані з використанням натуральних інгредієнтів.

«Участь у виставках рівня SIAL – чудова можливість для українських компаній протестувати свої товари серед канадських споживачів та налаштувати контакти з потенційними постачальниками в Канаді», – відзначив директор проекту CUTIS Пол Дарбі.

Окрім участі у виставці, українські виробники відвідають канадські магазини солодощів та візьмуть участь в серії B2B-зустрічей з відібраними потенційними канадськими партнерами.

Місія українських виробників до Канади – частина програми підтримки експорту малого та середнього бізнесу U CAN Export, спрямованої на збільшення торгівлі між Україною та Канадою. Більше про програму можна дізнатися за посиланням.

Опубліковано Економіка.