Австралійсько-українська ділова рада. Посольство України та Союз Ураїнських Організацій Австралії роблять все, щоб це стало реальністю

SUOAВпродовж багатьох років Австралія та Україна підтримують тісні та дружні стосунки, що глибоко вкорінені в загальних цінностях, таких як демократія, свобода вибору та відданість верховенству права. Як добрі та надійні партнери, Австралія та Україна налагодили тісну співпрацю у багатьох сферах, таких як політична, безпекова, економічна, наукова та культурна. Будучи активними прихильниками багатосторонності та механізмів вільної торгівлі, обидві країни мають широкі можливості для подальшого розширення співпраці у двосторонній сфері торгівлі та інвестицій.

COVID-19 спонукав австралійські компанії переглянути свої ланцюжки поставок та підкреслив зростаючу потребу в географічній диверсифікації. Перш за все, це означає меншу залежність від Китаю – який становить приблизно 30% світового виробництва — на користь інших ринків.

AUBC2

«Багатонаціональні компанії, швидше за все, намагатимуться регіоналізувати свою діяльність, намагаючись зменшити ризики, пов’язані з однією центральною точкою виробництва. Оскільки компанії зосереджуються на адаптації своїх стратегій з урахуванням можливих зривів, диверсифікація стане ключовим фактором. Україна та українські компанії, безумовно, можуть зіграти свою роль у цій стратегії, що зменшує ризики “. сказала Катерина Аргиру, співголова Союзу Ураїнських Організацій Австралії (AFUO).

Україна може стати новим успішним напрямком бізнесу для багатьох австралійських компаній. Україна багата як природними ресурсами, так і творчою робочою силою, маючи що запропонувати своїм партнерам, починаючи від повномасштабної аерокосмічної галузі та швидко зростаючого споживчого ринку.

AUBC

AFUO прагне сприяти тіснішим діловим зв’язкам між Австралією та Україною та приєднується до Посольства України в Австралії в підтримці формування Австралійсько-Української ділової ради (AUBC). Ця ініціатива буде спрямована на просування торгових та інвестиційних інтересів австралійських компаній в Україні, захист заходів щодо поліпшення умов для двосторонньої торгівлі та інвестицій та сприяння міцним, дружнім двостороннім зв’язкам.

Опубліковано Економіка.