Згадати дух Майдану: мюзикл Got To Be Free увійшов до репертуару “Театру на Подолі”

DSC_6110

23 лютого в “Театрі на Подолі” відбулась прем’єра рок-мюзиклу за мотивами Революції Гідності Got To Be Free.

Це історії про те, як Майдан зробив із натовпу суспільство, поєднав абсолютно різних людей, і ми змінилися. Вперше українцям довелося висловити власну думку та вибрати сторону”, — наголошує режисер і художній керівник “Театру на Подолі” Віталій Малахов.

Живе звучання оркестру та рок-бенду, сучасна хореографія та яскраві спецефекти перетворюють події Майдану в справжнє голлівудське шоу.

На допрем’єрний показ завітали друзі та гості, серед яких був мер міста Києва Віталій Кличко та Діана Попова, директор Департаменту культури КМДА. «Це було чудове поєднання якісної музики, драйву і мистецького відображення спогадів про події п‘ятирічної давнини. Дякую за відчуття, за сльози та радість! «Театр на Подолі» став окремою дійовою особою цього твору, адже підкреслив всі задуми авторів, яких не було в попередніх постановках. Сподіваюсь, що киянам і всім нашим гостям сподобається ця музична рокова вистава», – відзначила пані Діана.

DSC_6125

Від початку вистава призначалась для вузької аудиторії, втім успіх на фестивалі української культури Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival в 2018 році надихнув творчий колектив презентувати Got To Be Free широкій столичній публіці.

Мюзикл Got To Be Free залишається в репертуарі “Театру на Подолі” і буде виходити щомісяця. Наступний показ запланований на 23 березня.

Facebook: https://www.facebook.com/gottobefree.ua/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC4BZLywv0uVBAwwv1cKcRnQ

Сайт: http://gtbf.com.ua/

Опубліковано Культура.