Відомий співак Дзідзьо патрулював морські кордони України в Азовському морі

dzidzio

Сьогодні мега популярний лідер групи «DZIDZIO» Михайло Хома разом з морськими прикордонниками Маріупольського загону морської охорони заступив на бойове патрулювання кордону України.
Щоб морально підтримати українських захисників, які несуть службу в зоні проведення АТО, соліст гурту “DZIDZIO” Михайло Хома, після вечірнього концерту, який проходив в Маріупольському БК «Металургів» завітав до морських прикордонників, що несуть бойове чергування в акваторії Азовського моря. Він провів усю ніч на кораблі морської охорони 3 рангу «Донбас». Зранку, о 8.00 годин, стояв в строю корабельно-катерного складу та взяв участь у церемонії підняття прапору кораблів та катерів морської охорони.
Надалі з екіпажем катера морської охорони проекту «Гриф» Михайло вийшов у море та заступив на бойове чергування.
В морі він пройшов ритуал «оморячування» – випив плафон морської води та отримав від командира Маріупольського загону морської охорони капітана 1 рангу Миколи Сирінського відповідний сертифікат моряка-прикордонника.
Після повернення катера в базу гостя чекала ще одна приємна подія. Матрос корабля морської охорони «Донбас» Василь Дучев приймав військову присягу на вірність українському народові. Вітання від самого «Дзідзя» для молодого матроса стало приємною несподіванкою та мабуть запам’ятається на все життя.
Від спілкування з відомим співаком бійці морської охорони отримали безліч позитивних емоцій та вражень. На згадку всі бажаючі могли отримати автографи та сфотографуватися на пам’ять.
ВІДЕО монтується, буде пізніше!!!

Маріупольський Загін Морської Охорони

Опубліковано Культура.