Український мультфільм покажуть у 30 країнах світу

princess

7 березня в Києві в прокат виходить мультфільм “Викрадена принцеса”. Картина українського виробництва – компанії Animagrad. Ще на стадії виробництва права на прокат були продані в більш ніж в 30 країн світу.

“Викрадена принцеса” – один з переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Відомство представило фінансову підтримку розміром 19 млн 44,4 тисяч гривень. Це майже 20% від загальної вартості виробництва.

Історія в мультфільмі відбувається в Києві в далекому минулому: в епоху відважних воїнів, принцес і чаклунів. Мандрівний артист Руслан мріє стати лицарем. Він раптово зустрічає Мілу і закохується в неї. Хлопець навіть не уявляє, що це дочка київського князя. Щастю закоханих намагається перешкодити злий чаклун Чорномор. Він з’являється в магічному вихорі і на очах Руслана викрадає Мілу. У мага зловісні плани: він хоче силу кохання дівчини перетворити на власну чаклунську силу. Руслан не роздумуючи відправляється рятувати милу його серцю Мілу.

Режисер стрічки – Ярослав Войцешек. Продюсер – Єгор Олесов. Художник-постановник – Крістіан Коскінен. Головні ролі озвучила група “Время и стекло” – Олексій Завгородній і Надя Дорофєєва. Голосом Станіслава Боклана заговорить князь, а Кіт вчений озвучений Юрієм Горбуновим. Сергій Притула наживо в ролі Нестора Літописця. Думки великої голови зазвучать голосом MONATIK.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Культура.