Український Дім запрошує на презентацію книги «30х30.Сучасне українське мистецтво»

30x30

28 вересня о 17:00 Український Дім запрошує на презентацію книги «30х30.Сучасне українське мистецтво» Валерія Сахарука – мистецтвознавця, куратора, автора каталогів, альбомів та монографічних досліджень, присвячених українському мистецтву ХХ — ХХI століть.

Ініціатором та автором ідеї видання виступає Ігор Абрамович, засновник платформи ABRAMOVYCH.ART.

Українське сучасне мистецтво має недовгу історію. Зародившись на хвилі «перебудови», воно стрімко увірвалося в культурний простір молодої країни і назавжди змінило уявлення про художника та його суспільну місію, що панували за радянської доби. Звичайно, 30 років – занадто короткий термін, щоб робити остаточні висновки, і все ж автори видавничого проекту «30х30» відважились скласти візуальний ряд із 30 творів, з якими сучасне українське мистецтво асоціюється впродовж останніх десятиліть.

До видання увійшли роботи Олега Голосія, Олександра Гнилицького, Сергія Панича, Юрія Соломки, Василя Цаголова, Арсена Савадова, Олександра Ройтбурда, Тіберія Сільваші, Влади Ралко, та інших художників.

Книга видана за підтримки засновника інвестиційного фонду Adventures Lab, Руслана Тимофєєва

Презентація книги організована Національним центром «Український дім»

Час проведення: 28 вересня о 17:00

Місце проведення: Український дім (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Реєстрація за посиланням (кількість місць обмежена): https://docs.google.com/forms/d/1VOuAigXXmGFfV5nsUKabzroY1BSO5wK1O_P2dse3jjE/edit

Вхід на презентацію книги за квитками на виставку: 80грн – повний та 50грн – пільговий.

Квитки можна придбати у касі Українського дому або на сайті https://kontramarka.ua/uk/h-sucasne-ukrainske-mistectvo-70081.html

Захід відбувається із дотриманням актуальних карантинних норм

Альона Івасюк, менеджерка із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Національного центру «Український дім»

Опубліковано Культура.