У Львові діти фронтовиків подивилися концерт гурту «Плач Єремії»

Плач Єремії-5

Днями у львівському клубі «FESTrepublic» відбувся концерт легендарного гурту «Плач Єремії», на якому Чубай Тарас виконав улюблені хіти своїх шанувальників.

Плач Єремії-3

Завдячуючи розпочатій співпраці соціального мегапроекту Мій тато захищає Україну із відомою компанією «Fest Lokal», на концерті змогли побувати і сім’ї учасників АТО.

Плач Єремії-2

Впізнаваний серед мільйонів інших голос і неповторний спів соліста гурту Тараса Чубая впродовж двогодинного концерту із задоволенням слухали відвідувачі «FESTrepublic» – одного із найвідоміших і найпопулярніших клубів міста Львова. 

Плач Єремії-1

«Я піду в далекі гори», «Лента за лентою», «Коли до губ твоїх» та багато інших пісень разом із Тарасом Чубаєм підхоплювали відвідувачі концерту. Ба більше, співака та музикантів публіка двічі викликала на біс, не бажаючи завершувати це неймовірне дійство.

Дві години, проведених у «FESTrepublic», минули як одна мить. Повно позитивних вражень і радісних емоцій залишилися у дітей захисників України як приємний спогад від перегляду концерту «Плачу Єремії».

Опубліковано Культура.