У Києві презентували книгу “Відплата” Лоніда Мосендза

mosendz

У п’ятницю ввечері, 17 березня, відбулась презентація книги “Відплата” Леоніда Мосендза, виданої за підтримки Фундація Вільні Люди.

Популяризувати книгу, читати літературу про “людину-творця” та її боротьбу, виховувати на подібних творах молодь – саме до цього закликали Сергій Kвіт, 9-й Міністр освіти і науки України, Віктор Рог, головний редактор газети “Шлях Перемоги” та упорядник книги, Сергій Kузан, заступник Голови Проводу Вільні Люди.

Відомо, що Леонід Мосендз був улюбленим новелістом ідеолога українського націоналізму, літературного критика Дмитра Донцова. Герої новел Мосендза – сильні, віддані ідеї, вільні. Вони мають почуття власної гідності, сили та відповідальності за Державу.

“Покоління Мосендза було розчароване в українській політиці, вважаючи, що політики займаються дріб’язковими проблемами, забуваючи про головну справу – зберегти Державу. Він змальовував цілісних особистостей, що чітко розуміли, що є найважливішим, а що – другорядним і не заслуговує на увагу”, – зазначив Сергій Квіт.

KuzanRogKwit

За словами Віктора Рога, герої іншої книги Леоніда Мосендза “Людина покірна”, яку було видано раніше – про людей, які зі звичайних пересічних громадян ставали Героями України.

“Надзвичайно важливо підтримувати видання таких збірок в умовах російсько-української війни. Адже, перш за все, війна ведеться на ментальному рівні, у головах людей. Твори Мосендза здатні мобілізувати суспільство, вказати потрібний напрямок руху: прищепити відповідальність та почуття причетності”, – сказав Сергій Кузан. Також він додав, що книги Української видавничої спілки ім.Юрія Липи піднімають бойовий дух військових на фронті. Адже волонтери “Вільних Людей” постійно передають книги на Схід, в зону АТО.

Придбати книгу можна за адресою: м.Київ, вул.Ярославів вал, 9, або за номером телефону: 068 389 51 76

Захід відбувся в рамках проекту “Чаювання Вільних”, зустрічей, на яких піднімаються цікаві теми до обговорення та формується середовище людей державницького руху.

17191179_1655934071382204_7925600313903444509_n

Фундація Вільні Люди

Опубліковано Культура.