У Канаді знімають комедію про українців

kilbasa

Приблизно за 100 км від Саскатуну провінції Саскачеван, у маленькому містечку Хаффорд, знімається комедійний фільм про українців.

Кіно матиме назву “Хранителі кілбаси” (“The Keepers of Kielbasa”), обігруючи таким чином діалектизм “кілбаса”, яким місцеве населення називає українську ковбасу.

“Хранителі Кільбаси” – це легковажна комедія, яка розповідає про пригоди трьох українських братів. Стрічку знімають з бюджетом менше 10 000 доларів. Його фінансують самі автори. Усі актори – непрофесійні, беруть участь у фільмі безкоштовно та отримують від зйомок величезне задоволення.

Хаффорд був обраний місцем зйомок, оскільки в ньому проживає велика українська громада.

Авторами сценарію є подружжя Зої Гаріс та Дуг Луцюк. Вони писали сценарій 2 роки, аж поки він не перетворився на повноцінний сценарій фільму.

Як зізнаються самі актори, те, що робить цей фільм унікальним, – це кілька сюжетних ліній, за якими можна слідкувати. Є темний злодій, який хоче знищити все. Є й романтична складова, і, звичайно, комедійна. Учасники команди також сподіваються, що створення цього фільму надасть поштовх і для інших проектів у провінції.

Фільм планують представити наступного літа.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Культура.