«TERRA» – Виставка живопису Катерини Косьяненко

Касьяненко

7 грудня о 19:00 Музей книги і друкарства України запрошує на відкриття виставки робіт української художниці Катерини Косьяненко “TERRA”

Катерина Косьяненко – член Національної спілки художників України (з 2002), магістр живопису (з 2005). Працює в галузі станкового живопису, іконопису, створює авторські ляльки. Народилася в Києві. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (Київ, 2002) та асистентуру-стажування НАОМА (2005). Виставкову діяльність розпочала у 1999 році, з 2003 року почала брати участь у міжнародних художніх виставках.

Улюблені жанри мисткині: пейзаж та фігуративний живопис, пов’язаний зі стилістикою українських барокових творів та класичним європейським живописом.
Відбулося 27 персональних виставок живопису та графіки художниці: в Україні, Франції, Польщі та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Відзнаки: Перший Приз Осіннього Салону в галузі живопису (1 er PRIX de PENTURE des Amis du SALONE D’AUTOMNE), Париж , Франція (2003), Стипендія Президента України (2004), Cтипендія Київського Міського Голови (2004), Грант Президента України для обдарованої молоді (2004), Срібна медаль Академії мистецтв України, за творчі досягнення (2006), – 5-а Премія в галузі живопису ( 5 Premio Pittura Lorenzo di Magnifico) і медаль «Лоренцо Медичі» VII Бієнале сучасного мистецтва у Флоренції, Італія (2009), Стипендiя Мiнiстра Культури і Національної спадщини Республiки Польща «GAUDE POLONIA» (2011), Мистецька премія «Київ» імені Сергія Шишка (у галузі образотворчого мистецтва, 2018).

Ініціатор виставки живопису «TERRA» – Музей книги і друкарства України спільно з київською галереєю “КалитаАртКлуб”. 

“TERRA” – 28-а персональна виставка в творчій біографії Катерини Косьяненко. В експозиції будуть представлені нові живописні твори художниці з циклу “Terra” (2018), пейзажі із серії “Земля” (2016) та кілька картин із серії “Кияни та гості” (2017).

На відкритті виставки відбудеться виступ мистецтвознавця, кобзаря, лідера гурту “Хорея Козацька” Тараса Компаніченка.

Виставка відкрита для відвідувачів

з 10 до 17 години щодня (крім вівторка)

до 1 березня 2019 року.

У день відкриття вхід вільний, у всі інші дні – за ціною вхідного квитка музею.

Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Лаврська, 9, корп. 9). 

Опубліковано Культура.