Презентація книги «Кримський альбом: історії правозахисників» на ІХ Книжковому Арсеналі

Krymskyj-albom

У п’ятницю, 24 травня, з 14:00 до 14:45 у Мистецькому арсенал (м. Київ, вул. Лаврська, 10-12, зал «Папір») у рамках IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» відбудеться презентація книги Ірини Виртосу «Кримський альбом: історії правозахисників».

У рамках заходу буде представлено книгу зі спогадами кримських правозахисників, досвідом їхньої роботи до і після окупації. У книзі – два десятки особистих історій про минуле, теперішнє і майбутнє людей, які, навіть втративши дім, продовжують боротьбу на захист прав людини в Криму, а також тих, хто протистоїть репресіям, залишаючись в окупації.

Учасники презентації: Ірина Виртосу, авторка книги, журналістка Центру права людини ZMINA; Валерія Мезенцева, фотографиня, авторка серії портретів кримських правозахисників, а також герої і героїні книги: Таміла Ташева, Сергій Заєць, Олександра Дворецька, Ольга Аношкіна, Валентина Потапова, Марія Суляліна, Ірина та Олександр Сєдови, Ольга Скрипник, Віссаріон Асєєв, Альона Луньова, Руслан Нечипорук, Володимир Чекригін,  Анна Рассамахіна, Дар’я Свиридова і Синавер Кадиров. 

Модераторка: Тетяна Печончик, голова Центру права людини ZMINA.

Вхід за квитками та абонементами фестивалю.

***

Книга з історіями кримських правозахисників була підготовлена Центром інформації про права людини в рамках проекту  “Захисники прав людини: стандарти, мемуари та свідоцтва» за підтримки Фонду Домів прав людини, який об’єднує правозахисні організації в різних країнах. Мережа Домів прав людини охоплює 16 організацій в 11 країнах Східної та Західної Європи, Кавказу та Балкан. Фонд Будинків прав людини базується в Осло, має офіс у Женеві і представництва в Брюсселі і Тбілісі.

Опубліковано Культура.