Поетичні читання: «Почути крик Землі в звучанні поезії»

10-го жовтня о 17:00 відбулись вечірні поетичні читання: «Почути крик Землі в звучанні поезії». Цей захід завершив Міжнародний суспільний Форум «13-й Екуменічний соціальний тиждень», який тривав з 7-го по 10-жовтня. Подія відбулась у онлайн-форматі. Модерувала захід Юлія Баір, журналістка, авторка поезії та прози.

Ініціатори проведення заходу: Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за експертної підтримки львівського Арт-кластеру,

Під час зум-події львівські поети та поетеси з різних куточків України і навіть закордону читали вірші на екологічну тематику, ділились своїми думками і рефлексіями.

Катерина Міхаліцина

Так Катерина Міхаліцина – письменниця, перекладачка, редакторка, членкиня Українського ПЕН зазначила: “Земля до нас не кричить – вона розуміє, що крик викликає хіба спротив – скоріше дуже раціонально намагається нас схаменути” – письменниця.

Лілія Демидюк-Шрьодер

Лілія Демидюк-Шрьодер – переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов», лауреатка Міжнародного літературного конкурсу «Привітання життя», авторка поетичних збірок розповідала про досвід Німеччини у боротьбі з екологічними проблемами.

Сашко Обрій

Якщо людина свідома, якщо цінує свою землю з діда-прадіда, вона розуміє, чому те, що навколо неї, не можна паплюжити” роздумував Сашко Обрій – поет і музейний працівник.

Також поезії читали Маріанна Челецька – літературознавиця, критикиня, доцентка Львівського національного університету імені Івана Франка, авторка поетичних збірок, Сергій Шкабара – поет, есеїст, автор літературно-критичних статей. А ще Роман Рудюк та Володимир Тимчук і сама модераторка, Юлія Баїр.

У заході брав участь отець доктор Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій, особистий секретар патріарха Йосифа Сліпого, член Спільної міжнародної комісії для богословського діалогу між Католицькою і Православною Церквами.

Опубліковано Культура.