Нью-йоркський фотограф покаже українцям фото іммігрантів з СРСР

sherben

8 серпня у київському «Щербенко Арт Центрі» відкриється виставка Entrance to Our Valley фотохудожниці Жені Фрідлянд.

Женя Фрідлянд народилась у Москві, але ще в 1989 році емігрувала до США. Зараз вона живе і працює в Нью-Йорку. Виставка в «Щербенко Арт Центрі» стане першим персональним проектом Фрідлянд в Україні.

«Ми ніби беремо участь у певному дійстві, допомагаємо здійснитися, якщо можна так сказати, містичній нагоді – повернення людини до свого коріння, – розповідає власниця і кураторка галереї «Щербенко Арт Центру» Марина Щербенко. – Справа в тому, що бабуся і дідусь Жені з України. Entrance to Our Valley – її автобіографічний проект, що дає уявлення про чуттєвість та емоційність авторки. Вона створює свій унікальний світ, не тільки використовуючи об’єктив камери, але і пропускаючи всі образи через своє бачення і відчуття зв’язку поколінь, для яких відстань і час не є перепоною, адже їх об’єднує земля».

До експозиції виставки Entrance to Our Valley увійде серія чорно-білих фотографій з однойменної книги-альбому, яка була представлена ​​цього року на Los Angeles Art Book Fair. Героями світлин проекту стала сім’я іммігрантів з СРСР, які живуть на фермі, а по буднях паралельно ведуть міське життя.

У Києві Женя Фрідлянд представить свій проект особисто, а 10 серпня всі охочі зможуть відвідати відкриту зустріч з мисткинею у стінах «Щербенко Арт Центру». Крім того, на запрошення Школи фотографії Віктора Марущенка та Фотоклубу 5.6 вона проведе інтенсив «Дизайн фотокниг».

Джерело: uapost.us

Опубліковано Культура.