Майстер-клас “Весняні пісні й танки Поділля”

Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара”

ЗАПРОШУЄ

19 березня 2017 року

Лаврська 19

Майстер-клас “Весняні пісні й танки Поділля”

із Сусанною КАРПЕНКО

podilla

Усе розмаїття весняних наспівів та ігор-хороводів у традиційному середовищі найповніше виражається під час святкування Великодня. Традиційні весняні танки, які на Поділлі називають “великодніми”, водять на другий день після Великодня. Розмаїття сюжетів в них переплітається з великою кількістю різних мелодій та варіантами танкових рухів. Відкритий простір, що зазвичай є великою галявиною неподалік від церкви спонукає до відкритої, дуже голосної манери співу. Водять танки дівчата та хлопці. Що більше учасників, тим повніший та цікавіший складається танковий малюнок.

На майстер-класі Ви матимете можливість вивчити частину великоднього репертуару з сіл Вінницької та Хмельницької областей, а також взяти участь у створенні простору великоднього співу і танку.

Тренер: Сусанна Карпенко, керівник фольклорного гурту “Божичі” та дитячого фольклорного гурту “Райгородок”, ініціаторка та солістка музичного проекту “Візерунчасті пісні”, учасниця проекту “Голос Країни”, учасниця спільних музичних проектів з Олегом Скрипкою та Ле Гранд Оркестром, музичний керівник вистав Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка “Morituri te salutant та “Райськеє діло”, дослідниця та українського традиційного мелосу та пісенних традицій різних народів світу.

Обов’язкова реєстрація за посиланням  https://goo.gl/yqW6YY

Кількість учасників – до 30 осіб.

Заняття: 12:00 – 13:30

Перерва: 13:30 – 14:00

Заняття: 14:00 – 15:30

Вартість – 100 грн.

Опубліковано Культура.