Книгу «Ієрархія національних пріоритетів» презентували у Чернігові

rog11

13 лютого у КМЦ «Інтермеццо» відбулася презентація книги журналіста та письменника Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів». Вона складається з публіцистичних та історичних матеріалів, репортажів, спогадів та інтерв’ю за період з 1991 по 2018 рік.

50269920_10210504272201337_2887280735259983872_n

Книга вийшла з ініціативи та за сприяння Організації Українських Націоналістів і добродіїв Олега Медуниці, Ростислава Мартинюка, Романа Медика, Юрія Сиротюка, Ігоря Артюшенка, Андрія Левуса, Олександра Сича та інших. Зі слів автора, дана книга насамперед про українсько-російські відносини. А ще вона про Україну, про її національну перспективу, а також про національні пріоритети, про шлях становлення і розбудови нашої нації. Отже, дана книга для всіх тих, хто цікавиться історією і кому небайдуже сьогодення і майбутнє України.

Ростислав Мартинюк, який написав післямову для цієї книги, на презентації поділився своїми враженнями від неї. Вступне слово на презентації було надано історику Богдану Галайку, який представив автора збірки.

OzhomasonKyrdia

Головну ідею Віктор Рог визначив словами: «Вірити, діяти, перемагати!». Їх зміст полягає в тому, що потрібно вибудовувати гідну державу, визволити Україну від окупантів та обстоювати національні інтереси. Дана книга є знаковою і представляє собою опис подій і роздуми автора, викладені у хронологічному порядку. Деякі з них є пророчими, оскільки те, що було написано ним ще у 1991 та пізніших роках, отримало своє підтвердження у загарбницьких діях Росії, починаючи з 2014 року по теперішній час.

Презентація видання відбулася у формі запитання-відповідь, кожен міг задати автору питання та придбати книгу з автографом.

Наприкінці зустрічі автор анонсував вихід найближчим часом праці Михайла Колодзінського «Воєнна доктрина українських націоналістів».

Олександр Ясенчук

Автор світлин Олег Головатенко

Опубліковано Культура.