Книга з діяспори прийшла в бібліотеки східних областей

26166761_1516092595171231_2466979069803975037_n

Торік видавництво “УВС” за фінансового сприяння української діаспори в США (Об’єднання Жінок Організації Оборони Чотирьох Свобід України) видала книгу Ольги Мак «Каміння під косою» – про трагедію українського народу Голодомору 1932-33 рр. Накладом – 3 000 примірників, вже більше половини якого було розповсюджено серед шкіл, бібліотек та передано благодійним фондам.
Зокрема, ми вдячні за допомогу у розповсюдженні книги серед бібліотек м. Суми та центральних бібліотек Сумської області народному депутатові Oleg Medunitsya. Завдяки благодійному фондові “Захистимо Україну” та Олександр Ясенчук книга потрапить на полички бібліотек Чернігова. Також дякуючи Світлана Вербова твір отримали бібліотеки і навчальні заклади Бобринця.
Відтепер ця книга є у бібліотеках Мар’їнського району Донецької області, центральних бібліотеках Закарпатської області, шкільних біліотеках Кролевця на Сумщині (дякуючи Марина Петрикей та Volodymyr Nelasyi), Солом’янського району м. Києва (завдяки Ivanka Shcherbyna), у школах м. Підгайці Торнопільської області (дякуємо Григорій Жибак).
Для поповнення осередкових та громадських бібліотек книжку передано Спілці Української Молоді СУМ в Україні (КИЇВ). Також дякуємо за допомогу у розповсюдженні книги по бібліотеках України Жива сучасна бібліотека.

Книгарня “УВС”

Опубліковано Культура.