Фільм «Сильні духом» про львів’янина визнано найкращим історичним фільмом міжнародного кінофестивалю

Сильні духом - Свободу політвязням кремля

Короткометражну стрічку режисера В’ячеслава Бігуна «Сильні духом» відзначено як «Найкращий історичний фільм» на V Міжнародному фестивалі історичного кіно, повідомляють організатори та «Урядовий кур’єр».

Фільм «Сильні духом» – епічна документально-художня кіносповідь українського політв’язня – львів’янина Юрія Яценка, який першим вирвався на волю з тюрми Кремля після початку нової європейської війни.

Сильні духом - Так хочеться на волю

Наразі фільм ще доопрацьовується і готується для участі у низці престижних конкурсів та прем’єри. Більше про стрічку та наступні покази вже можна дізнатися за посиланнями в мережі (http://www.imdb.com/title/tt5482558, https://www.facebook.com/StrongInSpiritMovie).

Як стало відомо, за мотивами реальної історії, що лягла в основу сюжету, видавництвом «Фоліо» буде опубліковано книгу. Також існує інтерес щодо зйомок повнометражного фільму.

Сильні духом - Свободу Олегу Сенцову

Нагадаємо, що 19 березня у Львові в Центрі Шептицького відбувся допрем’єрний показ і обговорення проекту фільму за участі Юрія Яценка, Ахмета Чийгоза та громадськості. Здобувши прихильність глядачів і кінокритиків, перегляд фільму завершився хвилинною овацією.

Опубліковано Культура.