День селфі в музеї

селфі 2019 facebook

16 січня запрошуємо долучитися до Міжнародного флешмобу музейних селфі.

Лише в цей день вхід до музею коштуватиме… селфі.

У виставковому залі музею на Вас чекатимуть сучасні захисники України: Ігор Гордійчук («Сумрак»), Валерій Краснян («Барс»), Павло Чайка («Сігл»), Андрій Шараскін («Богема»), Дмитро Ярош («Яструб») та волонтерка Яна Зінкевич.

Станьте учасником акції та скористайтеся можливістю сфотографуватись із їх точними копіями – унікальними силіконовими фігурами.

Для участі потрібно:

  • зробити селфі на тлі скульптури «Батьківщина-мати» чи інших упізнаваних об’єктів на території Меморіалу;

  • опублікувати його у FacebookTwitter чи Instagram із хештегами  #MuseumSelfie , #warmuseum та тегом Національний музей історії України у Другій світовій війні;

  • на вході до музею показати розміщений пост.

Далі заходите в музей, абсолютно безкоштовно робите селфі біля скульптур українських героїв чи улюблених експонатів та публікуєте круті фото в соцмережах.

У ході акції заборонено:

– використовувати спалах під час фотозйомки в експозиційному просторі, позаяк це шкодить музейним раритетам;

– використовувати зроблене в музеї селфі як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Ми працюємо з 10:00 до 18:00. Каса відчинена до 17:00.

Завітайте до Меморіалу, де на Вас очікують незабутні емоції під час відвідання оглядового майданчика «Краєвид» і виставки бойової техніки та озброєння. Зігрійтеся горнятком запашної кави в музейному кафе та в затишній атмосфері рекреаційної зони. Зручно влаштувавшись на м’яких диванах, перепочиньте й миттєво поділіться приємними враженнями в соцмережах, скориставшись Wi–Fi.

Приємного відпочинку!

Опубліковано Культура.