Анонс: круглий стіл «Українська мова як іноземна: пошук інновацій крізь призму досвіду викладання інших мов»

ukr

Місце проведення:

Дата і час:

Організатор:

Головний корпус НУ «Львівська політехніка», ауд. 226 (ІІ поверх),

вул. С. Бандери, 12

28 березня 2019 р. о 10.00 год.

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) проводить круглий стіл «Українська мова як іноземна: пошук інновацій крізь призму досвіду викладання інших мов».

Це перший із серії запланованих МІОКом цьогорічних заходів, присвячених проблемам викладання української мови як іноземної. Подія відбудеться в контексті нової державної мовної політики, спрямованої на поширення української мови в Україні і за кордоном.

Захід покликаний започаткувати важливий діалог між центрами з вивчення різних мов (української, французької, німецької, іспанської, італійської, норвезької, шведської, польської, японської, корейської) і стимулювати використовувати зарубіжний досвід колег для викладання української як іноземної.

У круглому столі, зокрема, візьмуть участь Оксана Винницька-Юсипович, Почесний Консул Канади в Україні, представники організації «Альянс Франсез», Центру німецької мови, Центру грецької мови і культури, Центру іспаністики, Українсько-скандинавського центру, Львівського корейського центру «Ханмаді», Українсько-японського центру, Лінгвістично-освітнього центру Національного Університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету ім. І. Франка, Українського католицького університету, а також викладачі української мови за кордоном.

За детальнішою інформацією просимо звертатися

за тел. +38 (032) 258-01-51,

або на e-mail: press@miok.lviv.ua

Опубліковано Культура.