Анонс: «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

Азбукове Королівство 2018

18 21 жовтня 2018 р.

запрошуємо на Фестиваль

«Азбукове Королівство Магів і Янголів»

Шафландія

Наш Фестиваль готує вам низку приємних несподіванок: цьогоріч він стане не тільки простором свободи, цікавих майстер-класів, презентацій, дружніх балачок і дозвілля, а й місцем для генерації нових задумів та обміну досвідом. Кожен присутній зможе стати учасником чогось незвичайного, адже паралельно з повсякденним життям є чарівні світи, ще не відкриті таємниці, дивовижні простори, фантастичні реальності, в які можна поринути, обравши будь-яку книжку з шафи.

Упродовж чотирьох днів фестивалю у музеї відбуватимуться:

  • зустрічі з українськими письменниками та презентації нових дитячих книжок від видавництв «Веселка», «Знання», «Наірі», «Мамине сонечко», «Видавництво», Видавництва Старого Лева та ін.

  • театр тіней від Музею театрального, музичного та кіномистецтва України.

  • майстер-класи з ручного виготовлення паперу «Музейна папірня», каліграфії «Скрипторій», декоративного оздоблення книги «Мармурування», «Ґраттаж», «Креативна книга», «Таємниці давніх книжок», інтерактивне читання «Жива казка» та ін.

  • середньовічні танці та виступ від ансамблю стародавньої музики «Хорея Козацька», що виконує музику Середньовіччя, Ренесансу, бароко, класицизму, романтизму та окремі сучасні твори. Керівник – Заслужений артист України Тарас Компаніченко.

  • “Шафландія або Гардеробні таємниці історії” від Ірени Погоржельської – наукової співробітниці реставраційної лабораторії ДП ОАСУ, яка досліджує та реконструює одяг доби барокко на теренах України.

АКЦІЇ ВПРОДОВЖ УСЬОГО ДНЯ

«Шоколадне королівство» від «Львівської майстерні шоколаду»

Квест «У пошуках музейних скарбів» – допоможи віднайти сховані злим чаклуном експонати. Квест розрахований для дітей різних вікових категорій (5-9 років, 9-12 років та від 12 років)

Гра «Розпізнай герби друкарів України»

Гра «Підбери назву професії творців старовинної книги»

Гра «Меморі» для дорослих і дітей

Майстер-клас «Лаврська друкарня» від Олександра Рачковського. Ви отримаєте можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток

Майстер-клас «Аквагрим» проводять Ірина Боса та Аліса Шрамко.

Майстер-клас «Інтролігаторська майстерня». Про особливості виготовлення окладів та оправ до видань розповість Олег Будзан

Вартість денного вхідного квитка:

дорослий – 50 грн;

дитячий – 10 грн.

Музей розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9, корп. 9.

Опубліковано Культура.