Андрій Левус: “Сєпарський бізнес Маркова-Ківана в Одесі – годівниця і для влади, і для опозиції”

Відомий українофоб та відвертий сепаратист з Одеси Ігор Марков, який зараз переховується за кордоном від українського правосуддя, не втрачає можливості заробити в такій ненависній для нього Україні.

levus-chikУ ЗМІ була опублікована інформація, що компанія “Кадор”, яка належить бізнесмену Аднану Ківану, здійснює будівництво багатоквартирного будинку на території колишнього санаторію «Нафтовик» в Одесі. Свого часу цей санаторій та землю незаконним шляхом отримала така собі громадська організація інвалідів «Допомога та захист», до керівництва якої має відношення скандальна партія «Родіна» І.Маркова. Принциповий такий хлопець той Марков – Новоросія, звісно, класно, але гроші заробити хочеться і байдуже, що це доводиться роботи там, де керує ненависна “хунта”.

Ну, я б на місці Маркова особливо б не поспішав прибутки рахувати. Цю оборудку, як інші його бізнес-схеми в Україні, буде ліквідовано. Щодо зазначеного будівництва, мною вже направлено звернення в ГПУ та СБУ для перевірки викладених фактів і належного реагування.

21761905_1688031187876128_8753164561991845954_n

Цікавий факт. Ківан був одним з головних з спонсорів Саакашвілі. І одночасно, дружити з одним з керівник АП. Тому ще раз звертаю вашу увагу: те, що ми зараз спостерігаємо, – це шоу, за лаштунками якого стоять російські чи зав’язані на Москву олігархи.

 

Джерело: https://ua.censor.net.ua/b7012

Опубліковано Блоги, Пряма мова.