Політичний фронт гібридної війни (political warfare)

infowarfare

Формуючи легальне політичне лобі у парламенті та виконавчій владі України, просуваючи політиків-вихідців із Росії, бізнесменів із тісними зв’язками з РФ та проросійські політичні партії, Росія впливає на зовнішню та внутрішню політику нашої країни.

Ці політики дестабілізують ситуацію в Україні зсередини. Вони грають на найболючіших темах та в якості засобів використовують інформаційний, гуманітарний, економічний фронти гібридної війни.

Найлегше зруйнувати щось не зовні, а зсередини. У такий спосіб Кремль нав’язуює нам свою волю та примушує діяти в своїх інтересах – тобто в інтересах ворога.

Також РФ фінансово підтримує ліві та ультраправі сили в країнах Європи для того, щоб мати вплив на європейську політику.

Політична війна може поєднуватися з економічним тиском, дипломатією, але головним її аспектом є “використання слів, образів та ідей” (тобто вона тісно пов’язана з інформаційною та психологічною війною).
Можна навести безліч прикладів – достатньо лише увімкнути телевізор, подивитись у мережі на виступи політиків-прибічників Януковича. Реваншизм, який ми спостерігаємо зараз, якраз і є цим політичним фронтом гібридної війни. Згадайте лише так зване “опитування” на телеканалі NewsOne, в якому нібито за президента-втікача “проголосували” 92% глядачів. Яке, до речі, стало “новиною дня” в усіх російських медіа.

Звільни інформпростір від окупантів – #ВимкниРосійське

#СтопРеванш #StopRevenge

Опубліковано Аналітика.