НАТО-Україна – разом сила!

ua-nato
Після засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО в Брюсселі, можна підвести короткі підсумки. Зокрема щодо того, що має виконати Україна на шляху до зближення з НАТО:

1. Запровадження реального цивільного демократичного контролю над діяльністю ЗСУ. Для цього потрібно розробити і прийняти відповідний закон.

2. Проведення комплексної реформи СБУ. Для цього необхідно вже найближчим часом отримати затверджену Президентом концепцію відповідної реформи, і на її основі розробити та прийняти відповідний закон.

3. Повноцінне виконання Річної національної програми Україна-НАТО. Маємо чітко визначитись на пріоритетах та показати реальний прогрес у їх виконанні.

4. Ефективність і прозорість використання трастових фондів підтримки України. Потрібне впровадження дієвого механізму контролю над використанням наданих нашими союзниками ресурсів.

5. Реформа управління ЗСУ та визначення ролі та місця України в структурі сил НАТО. Комплементарність наших сил та засобів та натівських.

6. Подальше впровадження натівських стандартів у всіх аспектах діяльності структур національної безпеки та оборони. Зокрема по Зброї, еквіпменту, в логістиці, медицині, зв’язку.

7. Інформаційна політика «одного голосу» з боку урядової команди у питанні безпеки.

8. Масштабна реформа «Укроборонпрому». Якщо коротко – ліквідація цієї корпорації в тому вигляді в якому вона працює.

Ці та ряд інших питань є завданнями для всіх політиків, активістів та вільних людей, які прагнуть реального союзу з вільним світом.

Ці питання є не менш важливими за антикорупційний суд та виборче право. Боротьба з окупантом – завдання №1.

Давайте допоможемо державі у питанні інтеграції з НАТО. Потрібна системна громадянська кампанія у цьому питанні. Долучайтесь!

Опубліковано Аналітика.